Rozes Bode
0  /  Vēlmju saraksts
 0 / 0.00 €

Pašreiz pirkumu grozs ir tukšs!

Ziedu sejas eļļa

12.65 €

Preces kods: Dab-pērl-18

Pieejamība: 2

       Majestātisks dažādu ziedu eļļu savienojums piemērots nogurušai, nespodrai, bojātai, iekaisušai, pelēkai, mirdzumu zaudējušai ādai.

Šīs lieliskās eļļas sastāvā ir kliņģerīšu, kamēlijas, mežrozīšu, gurķumētras un burkānu eļļa. Kopā šīs eļļas veido burvīgu kokteili, lai tu varētu ziedēt vēl košāk!

      Lietojot rodas sajūta, kā tik tikko būtu iznākusi no saules pielieta puķu dārza - apkārt ziedi, matos ziedi un pati tu ziedi kā viskrāšņākais zieds!

Leģendārā kamēlijas sēklu eļļa mīkstinās, baros un aizsargās ādu, padarot to laimīgu!

      Pateicoties burkānu eļļai āda iegūs veselīgu, vieglu, tikko nosauļotas ādas tonīti. Nost ar pelēku, nogurušu, pie datora nomocītu sejas toni!

Kliņģerīšu un gurķumētras eļļas dēļ ieteicama arī pusaudžiem un kairinātas, apsārtušas, sūrstošas ar izsitumiem, velkošas sajūtas apveltītas ādas īpašniekiem.

      Viegli iesūcas, piemīt gandrīz nemanāms zaļās tējas aromāts, klāt nav pievienots neviens aromāts vai ēteriskā eļļa, smarža ir tikai no pašām eļļām.

      Lietošana: uzklāt uz tīras sejas no rīta un vakarā pēc vajadzības. Pietiks ar mazu pilīti eļļas

Īpaši iesakām lietot kopā ar mitrinošo serumu sejai, sajaucot abus uz plaukstas vai uzreiz uz sejas ādas.

     Sastāvs: Camellia japonica seed oil (kamēlijas sēklu eļļa); Helianthus annuss calendula oficianlis (klinģerīšu eļļa); Helianthus Annuss Daucus carrota sativa (burkānu eļļa); Borago officinalis seed oil (gurķumētras eļļa); Rosa canina seed oil (mežrozīšu eļļa).

30 ml